بلیط ویزای تایلند و قیمت آن

بلیط ویزای تایلند بسته به نوع شرکت های پروازی دارای قیمت متفاوت می باشد. برخی از شرکت های هواپیمایی این بلیط را با قیمت حدودا پانصد هزار تومن به بالا می فروشد. یکی دیگر از شرکت های عرضه کننده بلیط های هواپیمایی با توجه به کلاس پروازی خود، بلیط تایلند ویزا را حدودا هفتصد هزارتومان به بالا عرضه می کند. البته خاطر نشان می کنیم که با توجه به شرایط گوناگون قیمت این نوع بلیط قابل افزایش یا کاهش است.

قیمت بلیط تایلند با تور تایلند

یکی از راه های سپری کردن سفری ارزان قیمت به تایلند، سفر با تور تایلند می باشد. شرکت های خدمات مسافرتی با توجه به خدماتی که حین سفر ارائه می دهند و مدت زمان سفر، بلیط های تور تایلند را با قیمت متنوع ارائه می کنند.

ارزان ترین بلیط تایلند و بلیط چارتری

شرکت های مختلف هواپیمایی در کشور ایران در روزها و ساعات مختلف به عرضه بلیط ارزان قیمت و چارتری سفر به بانکوک تایلند را به کمک آژانس های مسافرتی انجام می دهند. شما می توانید از طریق وب سایت های اینترنتی و آژانس های مسافرتی از نحوه خریداری بلیط های چارتری و قیمت های آن آگاهی پیدا کنید. در خریداری بلیط چارتری تایلند باید دقت داشته باشید، چرا که امکان کنسل شدن این بلیط ها وجود ندارد و در صورت کنسل کردن این نوع بلیط تایلند، هزینه بلیط قابل برگشت نمی باشد.

نحوه اخذ بلیط سیستمی تایلند

بلیط های سیستمی تایلند برنامه ای منظم داشته و ساعات مشخصی دارند. این بلیط های سیستمی را می توانید از آژانس های مسافرتی یا خطوط هواپیمایی ایران چون ماهان و ایران ایر تهیه کنید. همچنین مزیتی که خریداری بلیط های سیستمی دارند این است که شما در مواقع نیاز و در وقت منظم و به زودی می توانید سفر خود را به تایلند شروع کنید. و دیگر مزیت تهیه بلیط های سیستمی این است که امکان کنسل کردن بلیط های سیستمی تایلند وجود دارد و هزینه آن مطابق با قانون کنسلی قابل استراد می باشد

اعضای تیم ما

علی خالقی

کانتر تور

خانم پارسا

مدیر تورهای هوایی

امین هقان

حسابدار شرکت
فهرست